Niestandardowe żaluzje dla wnętrz

Wszyscy chcemy cieszyć się naszymi wnętrzami w jak największym stopniu. Nie ma znaczenia czy jest to łazienka, sypialnia, kuchnia, biuro czy pokój dziecięcy. Chcemy czuć komfortową, spokojną i relaksującą atmosferę. Brak prywatności lub zbyt duże nasłonecznienie nie wchodzi w grę dlatego szukamy osłon okiennych, które mogą być również dekoracjami okiennymi. Teraz popularne są duże okna, zwłaszcza w nowych mieszkaniach, domach czy biurach. Nie dziwi nas to - są one źródłem naturalnego światła. Ponieważ okna są coraz większe potrzebujemy dużych możliwości w zakresie osłon okiennych. Duże żaluzje okienne to nasza specjalizacja - oferujemy liczne kolekcje dostępne w bardzo szerokich rozmiarach - do 360 cm dla żaluzji drewnianych i 400 cm dla aluminiowych. Sprawdź nasz artykuł na temat kluczowych czynników wpływających na rozmiary żaluzji okiennych!

  • Naturalne światło jest coraz bardziej pożądane w domach i biurach. Sprawia, że wnętrza stają się spokojniejsze i wprowadzają relaksującą atmosferę. Przy większych oknach, które są modne zwłaszcza w nowych budynkach, chcemy mieć odpowiednią ilość światła słonecznego i prywatności. Chcemy również pokryć większe okna wysokiej jakości osłonami okiennymi - co może nie być łatwe.
  • Dlatego tak ważne są osłony okienne. Proponujemy żaluzje, rolety rzymskie lub żaluzje pionowe i rolowane - wszystkie one pomogą Państwu zasłonić okna o dowolnej wielkości.
  • Żaluzje, zwłaszcza drewniane i bambusowe, są wspaniałą osłoną okienną, biorąc pod uwagę ich naturalny i ponadczasowy design. Zachwyci Państwa naturalne ciepło i design, jaki nadają wnętrzu.
  • Co ważne, naturalne żaluzje mogą być stosowane w naprawdę dużych oknach. W naszym sklepie dostępne są żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm, a nawet 360 cm - sprawdź nasze kolekcje produktów, aby zobaczyć wszystkie możliwości. Oferujemy również wiele dodatkowych dodatków, takich jak taśmy materiałowe, prowadzenie boczne, kolory uchwytów montażowych - i wiele innych!
  1. Jaka jest maksymalna szerokość dla żaluzji okiennych?
  2. Jak wybrać szerokość żaluzji?
  3. Jaka dekoracja okienna do dużych okien?
  4. Popularne żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm i 360 cm
  5. Jaka jest cena żaluzji pod wymiar?
  6. FAQ

Jaka jest maksymalna szerokość dla żaluzji okiennych?

Posiadamy ogromną ofertę szerokości żaluzji, znajdziesz u nas osłony okienne na małe, wąskie okna oraz bardzo duże i szerokie. Możemy Państwu zaproponować na przykład żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm, a nawet szersze - 360 cm dla wybranego koloru dla żaluzji drewnianych (na przykład czarno-białych), a nawet do 400 cm dla żaluzji aluminiowych. Maksymalne szerokości żaluzji są różne ze względu na materiały użyte do produkcji. Materiały naturalne takie jak drewno czy bambus nie mogą być stosowane w tak szerokich żaluzjach jak aluminiowe ze względu na ich trwałość.

Istotne jest również to, że jeśli chcesz mieć bardzo szerokie żaluzje, możesz zamówić elektroniczne sterowanie, które zostanie dodane do zamówienia, aby zapewnić płynne i długotrwałe działanie. W przypadku żaluzji z napędem - prosimy o bezpośredni kontakt z nami, a my pomożemy Ci to zorganizować. Wybierz żaluzje z naturalnego drewna, bambusa, aluminium lub PCV z wieloma opcjami dostosowania, które będą idealnym wyborem dla Twoich okien. Chcesz wiedzieć jakie są możliwe wymiary szerokości poszczególnych żaluzji? Sprawdź naszą tabelę z maksymalnymi szerokościami pamiętając, że nie wszystkie kolory lub wzory będą dostępne w danym rozmiarze.

Typ żaluzji z listwami szerokość

Maksymalna szerokość dla wybranych kolorów

Żaluzje drewniane 50 mm, 65 mm

360 cm

Żaluzje drewniane Abachi 50mm, 65mm

270 cm

Żaluzje bambusowe 50mm, 65mm

299 cm

Żaluzje aluminiowe 35mm, 50mm Sunset

400 cm

Żaluzje drewniane 25 mm

240 cm

Żaluzje drewniane 35 mm

300 cm

Żaluzje bambusowe 35 mm

240 cm

Żaluzje drewniane 35mm, 50mm, 65mm

400 cm

Żaluzje z efektem drewna 35mm, 50mm

400 cm

Jak wybrać szerokość żaluzji?

W przypadku żaluzji montowanych wewnątrz zacznij od zmierzenia dokładnej szerokości (od lewej do prawej) wnęki okiennej na górze, na środku i na dole. Wybierz najniższą z trzech zmierzonych wielkości, która będzie szerokością wnęki. Od szerokości wnęki odejmij 10 mm, co pozwoli na swobodne operowanie żaluzją i uchwytami montażowymi (spowoduje to, że po każdej stronie żaluzji będą znajdowały się szczeliny o szerokości 5 mm).

Jeśli myślimy o zakupie dużych żaluzji, np. drewnianych lub aluminiowych 50 mm, to lepiej zrobić większe szczeliny, np. 14-20 mm (po 7-10 mm z każdej strony żaluzji). Jest to rozwiązanie skuteczne, funkcjonalne i rozsądne, a czasem nawet sprawia, że żaluzje wyglądają lepiej.

Więcej informacji i szczegółów na temat montażu żaluzji wewnątrz oraz rozwiązań do montażu na zewnątrz można znaleźć w naszym dziale pomiarowym dostępnym tutaj: https://www.zaluzjeonline.pl/measure

Jaka dekoracja okienna do dużych okien?

Doskonałym wyborem do większości dużych okien są żaluzje drewniane lub bambusowe. Wykonane z naturalnych materiałów, charakteryzują się atrakcyjną ceną i jakością wykończenia - nadadzą pomieszczeniom elegancji, ciepła i stylu. Dzięki temu, że są to produkty wykonywane na zamówienie, mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy osłon okiennych o standardowych i niestandardowych wymiarach, takich jak żaluzje czy rolety.

Nasze żaluzje przeznaczone są do okien kwadratowych i prostokątnych. Jako sklep oferujemy również ogromne możliwości personalizacji, takie jak szerokość lameli (35mm, 50mm, 65mm i inne), taśmy materiałowe w wielu kolorach, prowadzenie boczne i wiele innych!

Niestandardowe żaluzje dla wnętrz

Popularne żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm i 360 cm

Żaluzje drewniane 210 cm, 240 cm, 300 cm i 360 cm

Wykonane z naturalnego drewna żaluzje drewniane to bestsellerowa i ponadczasowa osłona okienna. Nadają się do większości wnętrz, są świetnym rozwiązaniem dla salonów, sypialni, biur i pokoi dziecięcych. Dzięki możliwości regulacji nasłonecznienia możesz być pewien, że do Twojego pokoju lub biura wpada odpowiednia ilość słońca.

Dodając gwarancję prywatności masz pewność, że żaluzje drewniane są praktyczne i stylowe nie tylko dla osłony okiennej ale i dekoracji okien. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem żaluzji drewnianych sprawdź kolekcję Abachi wykonaną ze specjalnego afrykańskiego drewna abachi. Żaluzje te doskonale sprawdzą się we wnętrzach o dużej ekspozycji na słońce.

Żaluzje drewniane to produkty szyte na miarę z wieloma możliwościami dostosowania do potrzeb         klienta, takimi jak wiele szerokości lameli (25mm, 35mm, 50mm, 65mm), rozmiarów (maksymalna szerokość dla wybranych kolorów i szerokości lameli 363 cm), więc świetnie sprawdzą się nawet w przypadku bardzo dużych okien.

Żaluzje bambusowe 210 cm, 240 cm i 300 cm

Żaluzje bambusowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla każdego okna. Dzięki swojej trwałości i naturalnemu wyglądowi nadają się nie tylko jako osłona okienna, ale jako doskonały dodatek lifestylowy do każdego wnętrza. Jak każda żaluzja, zapewnią prywatność i płynną regulację światła słonecznego. Dzięki matowemu wykończeniu zyskują dystyngowany akcent.

Żaluzje bambusowe dzięki swoim właściwościom będą pasowały do każdego pomieszczenia czy biura, sprawdzają się nawet w wilgotnym i mokrym środowisku. Jako produkt szyty na miarę, można wybierać z szerokiej gamy preferencji personalizacji, takich jak szerokość lameli (35mm, 50mm, 65mm), specjalna kolekcja Retro, taśmy materiałowe i inne. Będą one idealnym wyborem dla wielu dużych okien, gdyż dla wybranych kolorów możemy przygotować żaluzje bambusowe o szerokości prawie 300 cm! Standardem jest dostępność wszystkich kolorów w szerokości 240 cm. Niektóre z nich dostępne są również w 270 cm - sprawdźcie sami kolekcje!

Jaka jest cena żaluzji na miarę?

Nie ma jednej ceny na żaluzje szyte na miarę. Wszystko zależy od wielkości żaluzji (większe żaluzje to wyższa cena), szerokości lameli oraz dodatków takich jak taśmy materiałowe, falbany, prowadzenie boczne lub sterowanie elektroniczne w przypadku bardzo dużych żaluzji. W naszym sklepie możesz zamówić żaluzje o szerokości 400 cm z opcjami indywidualizacji, aby przygotować produkty na miarę. Pamiętaj, że żaluzje drewniane i bambusowe są droższe od aluminiowych czy PCV, to bardziej stylowe i naturalne rozwiązania jako osłony okienne. W niektórych produktach, jak żaluzje drewniane o szerokości XXL, produkcja lameli jest bardziej wymagająca, dlatego są one droższe w bardzo szerokich rozmiarach.