Niestandardowe żaluzje dla wnętrz

Wszyscy chcemy cieszyć się naszymi wnętrzami w jak największym stopniu. Nie ma znaczenia czy jest to łazienka, sypialnia, kuchnia, biuro czy pokój dziecięcy. Chcemy czuć komfortową, spokojną i relaksującą atmosferę. Brak prywatności lub zbyt duże nasłonecznienie nie wchodzi w grę dlatego szukamy osłon okiennych, które mogą być również dekoracjami okiennymi. Teraz popularne są duże okna, zwłaszcza w nowych mieszkaniach, domach czy biurach. Nie dziwi nas to - są one źródłem naturalnego światła. Ponieważ okna są coraz większe potrzebujemy dużych możliwości w zakresie osłon okiennych. Duże żaluzje okienne to nasza specjalizacja - oferujemy liczne kolekcje dostępne w bardzo szerokich rozmiarach - do 360 cm dla żaluzji drewnianych i 400 cm dla aluminiowych. Sprawdź nasz artykuł na temat kluczowych czynników wpływających na rozmiary żaluzji okiennych!

  • Naturalne światło jest coraz bardziej pożądane w domach i biurach. Sprawia, że wnętrza stają się spokojniejsze i wprowadzają relaksującą atmosferę. Przy większych oknach, które są modne zwłaszcza w nowych budynkach, chcemy mieć odpowiednią ilość światła słonecznego i prywatności. Chcemy również pokryć większe okna wysokiej jakości osłonami okiennymi - co może nie być łatwe.
  • Dlatego tak ważne są osłony okienne. Proponujemy żaluzje, rolety rzymskie lub żaluzje pionowe i rolowane - wszystkie one pomogą Państwu zasłonić okna o dowolnej wielkości.
  • Żaluzje, zwłaszcza drewniane i bambusowe, są wspaniałą osłoną okienną, biorąc pod uwagę ich naturalny i ponadczasowy design. Zachwyci Państwa naturalne ciepło i design, jaki nadają wnętrzu.
  • Co ważne, naturalne żaluzje mogą być stosowane w naprawdę dużych oknach. W naszym sklepie dostępne są żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm, a nawet 360 cm - sprawdź nasze kolekcje produktów, aby zobaczyć wszystkie możliwości. Oferujemy również wiele dodatkowych dodatków, takich jak taśmy materiałowe, prowadzenie boczne, kolory uchwytów montażowych - i wiele innych!
  1. Jaka jest maksymalna szerokość dla żaluzji okiennych?
  2. Jak wybrać szerokość żaluzji?
  3. Jaka dekoracja okienna do dużych okien?
  4. Popularne żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm i 360 cm
  5. Jaka jest cena żaluzji pod wymiar?
  6. FAQ

Jaka jest maksymalna szerokość dla żaluzji okiennych?

Posiadamy ogromną ofertę szerokości żaluzji, znajdziesz u nas osłony okienne na małe, wąskie okna oraz bardzo duże i szerokie. Możemy Państwu zaproponować na przykład żaluzje o szerokości 210 cm, 240 cm, 300 cm, a nawet szersze - 360 cm dla wybranego koloru dla żaluzji drewnianych (na przykład czarno-białych), a nawet do 400 cm dla żaluzji aluminiowych. Maksymalne szerokości żaluzji są różne ze względu na materiały użyte do produkcji. Materiały naturalne takie jak drewno czy bambus nie mogą być stosowane w tak szerokich żaluzjach jak aluminiowe ze względu na ich trwałość.

Istotne jest również to, że jeśli chcesz mieć bardzo szerokie żaluzje, możesz zamówić elektroniczne sterowanie, które zostanie dodane do zamówienia, aby zapewnić płynne i długotrwałe działanie. W przypadku żaluzji z napędem - prosimy o bezpośredni kontakt z nami, a my pomożemy Ci to zorganizować. Wybierz żaluzje z naturalnego drewna, bambusa, aluminium lub PCV z wieloma opcjami dostosowania, które będą idealnym wyborem dla Twoich okien. Chcesz wiedzieć jakie są możliwe wymiary szerokości poszczególnych żaluzji? Sprawdź naszą tabelę z maksymalnymi szerokościami pamiętając, że nie wszystkie kolory lub wzory będą dostępne w danym rozmiarze.

Typ żaluzji z listwami szerokość

Maksymalna szerokość dla wybranych kolorów

Żaluzje drewniane 50 mm, 65 mm

360 cm

Żaluzje drewniane Abachi 50mm, 65mm

270 cm

Żaluzje bambusowe 50mm, 65mm

299 cm

Żaluzje aluminiowe 35mm, 50mm Sunset

400 cm

Żaluzje drewniane 27 mm

240 cm

Żaluzje drewniane 35 mm

300 cm

Żaluzje bambusowe 35 mm

240 cm

Żaluzje drewniane 35mm, 50mm, 65mm

400 cm

Żaluzje z efektem drewna 35mm, 50mm

400 cm