mm
cm
m
Darmowa dostawa na wszystko *oprócz żaluzji ponadwymiarowych

Żaluzje drewniane 50mm ABACHI

[Rx 270/OZ/AB]
produkt dostępny
produkt niedostępny

Drewniane żaluzje poziome 50mm Abachi wykonane są z egzotycznego drewna afrykańskiego Abachi. Łączą one w sobie zarówno naturalny drewniany wygląd jak i ekskluzywny dotyk egzotycznych materiałów - idealne dla wymagających klientów, którzy szukają wysokiej klasy opcji dla swoich dekoracji okiennych.

Dostępne w wielu kolorach - stwórz żaluzje idealne do Twojego wnętrza!

31.07.2024 u Ciebie
Darmowa dostawa
mm
cm
m
500 x 1000 mm
383.38 zł brutto
383.38 zł

Podgląd koloru
Przykładowe okno
(1000 x 1300mm)

Loading...
Podgląd konfiguracji tasiemek

Dostępne Opcje:


Kolor

Kolory widziane na Twoim ekranie mogą się różnić od rzeczywistych kolorów żaluzji. Najpierw zamów próbki, jeśli liczy się dla Ciebie dokładny kolor żaluzji.

abachi blanco **ograniczona dostępność do początku 08.2024
abachi antic white **ograniczona dostępność do początku 08.2024
abachi linen
abachi natural
abachi cedro
abachi golden oak **ograniczona dostępność do początku 08.2024
abachi chestnut
abachi walnut **ograniczona dostępność do początku 08.2024
abachi oak
abachi wenge
abachi limestone
abachi antracite **ograniczona dostępność do początku 08.2024
abachi black

abachi cherry **brak na stanie do początku 08.2024
abachi cottage pine **brak na stanie do początku 08.2024
abachi light birch **wycofany
abachi birch **wycofany
abachi sugar maple **wycofany
Powiększ podgląd
Powiększ podgląd
Podgląd koloru
Przykładowe okno (1000 x 1300mm)
Loading...

Podsumowanie

żaluzje Drewniane 50mm ABACHI

500 mm
1000 mm
Loading...

Referencje


Przybliżona waga: 1.56 kg

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu:
172 mm (17.2%)

Przybliżony czas produkcji: 5 - 6 dni robocze + Wysyłka

Przybliżony czas produkcji: żaluzje drewniane 50mm ABACHI: od 5 do 6 dni roboczych + Wysyłka

min/maks wymiar dla żaluzje drewniane 50mm ABACHI to:

szerokość: minimum 270 mm -- maksimum 3030 mm
długość: minimum 400 mm -- maksimum 4000 mm

Maksymalna powierzchnia (sterowanie ręczne) = 6.5 m2

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu dla żaluzje drewniane 50mm ABACHI:

1000 mm wysokości żaluzji oznacza 172 mm wysokości podniesionego pakietu żaluzje drewniane 50mm ABACHI włączając rynnę górną - [ stanowi to 17.2 % wysokości całej żaluzji. ]
Należy w pakietach przyjąć tolerancję +\- 2cm. Jest to informacja dodatkowa i orientacyjna, nie stanowi części opisu produktu.

Żaluzje drewniane 50mm Abachi - ekskluzywna kolekcja na miarę

Nasze żaluzje Abachi mogą być w pełni dostosowane do potrzeb i wnętrza Twojego domu. Można wybrać spośród 15 różnych kolorów lameli i opcjonalnie dodać tasiemkę materiałową - oferujemy ponad 45 kolorów! Czarne oraz białe żaluzje Abachi są bardzo popularne, ponieważ pasują do wszystkich rodzajów wnętrz - od nowoczesnych domów po bardziej klasyczne pomieszczenia.

Gwarancja wysokiej jakości - żaluzje produkowane w całości w Polsce

Wszystkie żaluzje Abachi są produkowane w naszej fabryce w Polsce, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. Pozwala nam to również na oferowanie wielu opcji personalizacji do indywidualnych potrzeb klienta, takich jak umiejscowienie mechanizmu uchylania i podnoszenia sznurka, prowadzenie boczne, mocowanie szyny dolnej, cokół, a nawet rodzaj i kolor uchwytów montażowych!

Żaluzje Abachi 50 mm zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem i umożliwiają regulację ilości światła w pomieszczeniu. Ponieważ jest to drewno afrykańskie, jest ono bardzo odporne na wysokie temperatury, kolory są trwałe, a cały produkt jest doskonały niezależnie od klimatu czy pory roku.

Instalacja żaluzji jest bardzo łatwa. Wszystkie uchwyty montażowe są wliczone w cenę.

PDF 50mm Zaluzje Drewniane z prowadzeniem bocznym - pobierz instrukcję w formacie Adobe Acrobat PDF
PDF 50mm Zaluzje Drewniane - pobierz instrukcję w formacie Adobe Acrobat PDF
mocowanie uniwersalne, mocowanie sufitowe specjalne
Dimensions
Dimensions

mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie uniwersalne
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Kolor Tasiemki:
Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu - - długość żaluzji
Prześwit -
C = mm    

B = mm    

Pierwszym krokiem, który należy wykonać przy zakupie żaluzji on-line jest dokonanie dokładnych pomiarów. Może to budzić w Tobie niepokój, jednak bez obaw – jest to bardzo łatwa czynność. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi instrukcjami. Do wykonania pomiarów potrzebne będą: metalowa miarka, drabina i notes do notowania wymiarów. Przy szerokich i wysokich oknach z pewnością przyda się pomoc drugiej osoby. Najpierw zdecyduj czy żaluzje mają mieścić się wewnątrz czy na zewnątrz wnęki okiennej.

Uwaga
Niezależnie od tego jaką opcję montażu żaluzji wybierzesz(wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej) żaluzje dostarczone przez Zaluzje online produkowane są wg podanych przez Ciebie wymiarów. Jeśli przy dokonywaniu pomiarów zostanie popełniony błąd i żaluzja okaże się za duża lub za mała – nie ma możliwości jej zwrotu. Jedynie w przypadku gdy żaluzja jest zbyt duża, możemy ją dla Ciebie skrócić (za dodatkową opłatą). Natomiast jeśli jest ona za wąska, musisz zamówić nową żaluzję.

Dlatego dokładność i precyzja dokonania pomiarów jest bardzo ważna.


MONTAŻ ŻALUZJI WEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Pomiar szerokości
Zacznij od zmierzenia szerokości (od lewej do prawej) w trzech miejscach jak na obrazku poniżej (góra, środek i dół). Najmniejszy z tych wymiarów to szerokość. Od tego wymiaru odejmij sugerowane 10 mm – umożliwi to płynną obsługę żaluzji i/lub wsporników montażowych *** (z każdej strony zamontowanej żaluzji uzyskasz niewielki odstęp 5 mm). Zamiast 10 mm możesz odliczyć 14-20 mm. Takie rozwiązanie jest praktyczne i daje większy zapas wolnej przestrzeni (7-10 mm z każdej strony), a szerokie żaluzje drewniane lub aluminiowe wyglądają zdecydowanie lepiej. Uwaga praktyczna: szerokość jest pierwszym wymiarem jaki mierzymy w pomiarach żaluzji lub rolet.

Pomiar wysokości
Zmierz dokładną wysokość (od góry do dołu) od górnej krawędzi wnęki do parapetu w trzech miejscach. Największy z trzech pomiarów to wysokość. Uwaga praktyczna: wysokość zawsze mierzymy jako drugi wymiar w pomiarze żaluzji lub rolet. *** nie dotyczy żaluzji pionowych – patrz góra strony produktu

Ważne
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów. Upewnij się, że wnęka okienna jest wystarczająco głęboka, aby można było zamontować w niej zamawianą żaluzję. *** ponieważ tkanina jest zawsze węższa niż roleta, nie ma potrzeby dokonywania podobnego odliczenia dla rolet; wystarczy odjąć 2-4 mm od szerokości wnęki, aby upewnić się, że roleta dobrze do niej pasuje.


MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Szerokość żaluzji
Zmierz dokładną szerokość (od lewej do prawej) ramy okna lub podaj inną szerokość żaluzji lub rolety jaką chciałbyś uzyskać. Upewnij się, że mierzysz wystarczająco szeroko, aby zakryć całe okno i uniemożliwić prześwit światła. Przykład: Jeśli otwór okna wynosi 1250 mm, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji o szerokości 1350 mm. Zapewni to dodatkowe 50 mm z każdej strony okna, dzięki temu zmniejszy się prześwit światła. Uwaga praktyczna: szerokość zawsze mierzymy jako pierwszą.

Wysokość żaluzji
Zmierz wysokość, na której ma znajdować się żaluzja lub roleta, mierząc od góry do dołu. Podczas pomiaru wysokości należy wziąć pod uwagę wymaganą przestrzeń dla wspornika montażowego, (wymagana jest płaska powierzchnia o wysokości co najmniej 70 mm). Zapobiegnie to również prześwitowi światła u góry. Zalecamy dodanie do tej liczby minimum 50-70 mm do dołu żaluzji, aby uniemożliwić prześwit światła i całkowicie zakryć okno. Wysokość żaluzji zależy od Ciebie, jednak należy wziąć pod uwagę grzejniki lub inne wykończenia okna, które mogą kolidować z montażem. W takim przypadku należy zmierzyć wysokość nad takim wykończeniem lub grzejnikiem.

Ważne!
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów.

Wydrukuj tabelę pomiarów dla Twoich żaluzji Drukuj

mocowanie uniwersalne, mocowanie sufitowe specjalne
Dimensions
Dimensions

mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie uniwersalne
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Może cię zainteresuje