mm
cm
m
Darmowa dostawa na wszystko *oprócz żaluzji ponadwymiarowych

Żaluzje aluminiowe 50mm SUNSET

[mt 050/06 nl]
produkt dostępny
produkt niedostępny

Żaluzje aluminiowe 50 mm są doskonałym wyborem do wnętrz, ponieważ dzięki bardzo cienkim lamelom mają lekki wygląd. Wnętrza wyglądają schludnie i elegancko z żaluzjami aluminiowymi na oknach; jest to dobry wybór dla każdego rodzaju projektu. W naszej kolekcji znajdziesz 30 różnych kolorów żaluzji, dzięki czemu możesz dopasować nasze żaluzje poziome do swojego wnętrza w dowolny sposób!

Możliwość pełnego dostosowania do potrzeb klienta dzięki licznym dostępnym opcjom.

Sprawdź również nasze pozostałe produkty: żaluzje drewnianeżaluzje aluminioweżaluzje PCV (imitacja drewna)żaluzje bambusowe oraz żaluzje drewnopodobne!

24.06.2024 u Ciebie
Darmowa dostawa
mm
cm
m
500 x 1000 mm
215.59 zł brutto
215.59 zł

Podgląd koloru
Przykładowe okno
(1000 x 1300mm)

Loading...
Podgląd konfiguracji tasiemek

Dostępne Opcje:


Kolor

Kolory widziane na Twoim ekranie mogą się różnić od rzeczywistych kolorów żaluzji. Najpierw zamów próbki, jeśli liczy się dla Ciebie dokładny kolor żaluzji.

+10%
snow matt
white
+20%
biały PERF
(white PERF)
off-white matt
alabaster matt
stone white
ecru mat
(honey dew matt)
+20%
ecru mat PERF
(honey dew PERF)
oyster
beż
(beige)
cappucino
(antique white matt)
brązowy mat
(brown matt)
stare złoto metalik
(mocha metallic)
czerwony mat
(red matt)
blue matt
granat mat
(navy blue matt)
srebrny mat
(silver matt)
srebrny metalik
(silver metallic)
+20%
silver metallic PERF
srebrny brokat
(silver stardust)
grey metallic
atmosphere
light grey matt
grey matt
antracite matt
+10%
karbon
(carbon)
carbon EXPRESS
black matt
+20%
black matt PERF
black
Powiększ podgląd
Powiększ podgląd
Podgląd koloru
Przykładowe okno (1000 x 1300mm)
Loading...

Podsumowanie

żaluzje Aluminiowe 50mm SUNSET

500 mm
1000 mm
Loading...

Referencje


Przybliżona waga: 1.13 kg

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu:
120 mm (12%)

Przybliżony czas produkcji: 5 - 6 dni robocze + Wysyłka

Przybliżony czas produkcji: żaluzje aluminiowe 50mm SUNSET: od 5 do 6 dni roboczych + Wysyłka

min/maks wymiar dla żaluzje aluminiowe 50mm SUNSET to:

szerokość: minimum 270 mm -- maksimum 4000 mm
długość: minimum 300 mm -- maksimum 4000 mm

Maksymalna powierzchnia (sterowanie ręczne) = 10 m2

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu dla żaluzje aluminiowe 50mm SUNSET:

1000 mm wysokości żaluzji oznacza 120 mm wysokości podniesionego pakietu żaluzje aluminiowe 50mm SUNSET włączając rynnę górną - [ stanowi to 12 % wysokości całej żaluzji. ]
Należy w pakietach przyjąć tolerancję +\- 2cm. Jest to informacja dodatkowa i orientacyjna, nie stanowi części opisu produktu.

Żaluzje aluminiowe - wysoka jakość i świetny design!

Do naszych żaluzji aluminiowych 50 mm oferujemy wiele opcjonalnych akcesoriów i dodatków. Możesz dodatkowo wybrać tasiemki materiałowe (10mm, 25mm i 38mm) w aż 49 różnych kolorach! Ponieważ nasze żaluzje są w pełni produkowane pod wymiar w naszej fabryce w Polsce, oferujemy również wiele dodatkowych opcji technicznych:

  • Możesz wybrać umiejscowienie sznurka uchylnego i podnoszącego
  • Do żaluzji aluminiowych można dodać maskowincę drewnianą (i wybrać jeden z 50 kolorów drewna!)
  • Dodać prowadzenie boczne i cokół
  • Wybrać rodzaj i kolor uchwytów montażowych

Duży wybór kolorów dla każdego rodzaju wnętrza!

Obecnie na rynku bardzo popularne są matowe ciemne kolory, np. czarny mat, matowy karbon lub antracyt. Dobrze pasują do stylowych wnętrz i zapewniają ciepło, mimo że są wykonane z aluminium. Te 50-milimetrowe żaluzje nadają się również do dużych okien, ponieważ ich maksymalna szerokość wynosi 400 cm (przy standardowym sterowaniu ręcznym).

Instalacja żaluzji jest bardzo łatwa. Wszystkie uchwyty montażowe są wliczone w cenę.

PDF 50mm Zaluzje Aluminiowe SUNSET_ELEGANCE z prowadzeniem bocznym - pobierz instrukcję w formacie Adobe Acrobat PDF
PDF 50mm Zaluzje Aluminiowe SUNSET_ELEGANCE - pobierz instrukcję w formacie Adobe Acrobat PDF
mocowanie uniwersalne, mocowanie sufitowe specjalne
Dimensions
Dimensions

mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie uniwersalne
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Kolor Tasiemki:
Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu - - długość żaluzji
Prześwit -
C = mm    

B = mm    

Pierwszym krokiem, który należy wykonać przy zakupie żaluzji on-line jest dokonanie dokładnych pomiarów. Może to budzić w Tobie niepokój, jednak bez obaw – jest to bardzo łatwa czynność. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi instrukcjami. Do wykonania pomiarów potrzebne będą: metalowa miarka, drabina i notes do notowania wymiarów. Przy szerokich i wysokich oknach z pewnością przyda się pomoc drugiej osoby. Najpierw zdecyduj czy żaluzje mają mieścić się wewnątrz czy na zewnątrz wnęki okiennej.

Uwaga
Niezależnie od tego jaką opcję montażu żaluzji wybierzesz(wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej) żaluzje dostarczone przez Zaluzje online produkowane są wg podanych przez Ciebie wymiarów. Jeśli przy dokonywaniu pomiarów zostanie popełniony błąd i żaluzja okaże się za duża lub za mała – nie ma możliwości jej zwrotu. Jedynie w przypadku gdy żaluzja jest zbyt duża, możemy ją dla Ciebie skrócić (za dodatkową opłatą). Natomiast jeśli jest ona za wąska, musisz zamówić nową żaluzję.

Dlatego dokładność i precyzja dokonania pomiarów jest bardzo ważna.


MONTAŻ ŻALUZJI WEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Pomiar szerokości
Zacznij od zmierzenia szerokości (od lewej do prawej) w trzech miejscach jak na obrazku poniżej (góra, środek i dół). Najmniejszy z tych wymiarów to szerokość. Od tego wymiaru odejmij sugerowane 10 mm – umożliwi to płynną obsługę żaluzji i/lub wsporników montażowych *** (z każdej strony zamontowanej żaluzji uzyskasz niewielki odstęp 5 mm). Zamiast 10 mm możesz odliczyć 14-20 mm. Takie rozwiązanie jest praktyczne i daje większy zapas wolnej przestrzeni (7-10 mm z każdej strony), a szerokie żaluzje drewniane lub aluminiowe wyglądają zdecydowanie lepiej. Uwaga praktyczna: szerokość jest pierwszym wymiarem jaki mierzymy w pomiarach żaluzji lub rolet.

Pomiar wysokości
Zmierz dokładną wysokość (od góry do dołu) od górnej krawędzi wnęki do parapetu w trzech miejscach. Największy z trzech pomiarów to wysokość. Uwaga praktyczna: wysokość zawsze mierzymy jako drugi wymiar w pomiarze żaluzji lub rolet. *** nie dotyczy żaluzji pionowych – patrz góra strony produktu

Ważne
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów. Upewnij się, że wnęka okienna jest wystarczająco głęboka, aby można było zamontować w niej zamawianą żaluzję. *** ponieważ tkanina jest zawsze węższa niż roleta, nie ma potrzeby dokonywania podobnego odliczenia dla rolet; wystarczy odjąć 2-4 mm od szerokości wnęki, aby upewnić się, że roleta dobrze do niej pasuje.


MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Szerokość żaluzji
Zmierz dokładną szerokość (od lewej do prawej) ramy okna lub podaj inną szerokość żaluzji lub rolety jaką chciałbyś uzyskać. Upewnij się, że mierzysz wystarczająco szeroko, aby zakryć całe okno i uniemożliwić prześwit światła. Przykład: Jeśli otwór okna wynosi 1250 mm, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji o szerokości 1350 mm. Zapewni to dodatkowe 50 mm z każdej strony okna, dzięki temu zmniejszy się prześwit światła. Uwaga praktyczna: szerokość zawsze mierzymy jako pierwszą.

Wysokość żaluzji
Zmierz wysokość, na której ma znajdować się żaluzja lub roleta, mierząc od góry do dołu. Podczas pomiaru wysokości należy wziąć pod uwagę wymaganą przestrzeń dla wspornika montażowego, (wymagana jest płaska powierzchnia o wysokości co najmniej 70 mm). Zapobiegnie to również prześwitowi światła u góry. Zalecamy dodanie do tej liczby minimum 50-70 mm do dołu żaluzji, aby uniemożliwić prześwit światła i całkowicie zakryć okno. Wysokość żaluzji zależy od Ciebie, jednak należy wziąć pod uwagę grzejniki lub inne wykończenia okna, które mogą kolidować z montażem. W takim przypadku należy zmierzyć wysokość nad takim wykończeniem lub grzejnikiem.

Ważne!
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów.

Wydrukuj tabelę pomiarów dla Twoich żaluzji Drukuj

mocowanie uniwersalne, mocowanie sufitowe specjalne
Dimensions
Dimensions

mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie uniwersalne
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
mocowanie ścienne 12mm, mocowanie ścienne 19mm
Dimensions
Dimensions

Może cię zainteresuje