Darmowa dostawa na wszystko *oprócz żaluzji ponadwymiarowych

Żaluzje Drewnopodobne

Poziome żaluzje aluminiowe o wyglądzie drewna! Sprawdzona trwałość i niezawodne działanie. Ten typ żaluzji, to doskonały wybór do łazienek i kuchni, gdzie naturalna wilgotność powietrza może zaszkodzić prawdziwym żaluzjom drewnianym. Wyglądają równie dobrze jak prawdziwe drewniane żaluzje poziome.

Sprawdź również nasze pozostałe produkty: żaluzje drewnianeżaluzje aluminioweżaluzje PCV (imitacja drewna) oraz żaluzje bambusowe!

Żaluzje drewnopodobne - doskonała alternatywa dla naturalnego drewna

Żaluzje drewnopodobne to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów osłon okiennych, w których lamele pokryte są warstwą aluminium imitującą wygląd i fakturę naturalnego drewna. Jest to niezwykle trwałe i solidne rozwiązanie, które w przeciwieństwie do naturalnego materiału charakteryzuje się dużą odpornością na zmiany temperatury i wilgoć. Dzięki tym właściwościom żaluzje drewnopodobne uświetnią nie tylko wnętrza salonów i sypialni, ale również doskonale sprawdzą się w przestrzeniach kuchennych i łazienkowych.

Żaluzje wewnętrzne drewnopodobne - unikalne połączenie funkcjonalności i wyjątkowego wyglądu

Żaluzje poziome drewnopodobne to wyjątkowe połączenie użytecznych funkcji i najwyższego standardu estetycznego. Zastosowanie tego rozwiązania znacznie podnosi komfort użytkowania pomieszczenia i sprawia, że domowy relaks jest jeszcze przyjemniejszy. Aluminium zapewnia odpowiednią izolację termiczną, chroniąc przed utratą ciepła zimą i wysokimi temperaturami latem. Ponadto, oprócz swojej podstawowej roli, jaką jest zaciemnienie wnętrza, żaluzje na wymiar zapewniają ochronę prywatności domowników, zasłaniając okna przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów.

Żaluzje wewnętrzne drewnopodobne to także niezwykle efektowny element dekoracyjny, który podkreśli charakter każdej aranżacji. Jasne, chłodne odcienie imitujące drewno sosnowe doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu skandynawskim, natomiast modele w ciepłym, kasztanowym kolorze będą świetnie wyglądać we wnętrzach rustykalnych. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem minimalistycznego stylu nowoczesnego, czy też stawiasz na klasyczną elegancję, możesz mieć pewność, że wśród naszej bogatej oferty modeli i kolorów znajdziesz idealną dla siebie roletę wenecką. Jeśli chcesz osiągnąć nieskazitelny efekt wizualny, wybierz wewnętrzną żaluzję poziomą z drewnianą ramą maskującą. Minimalistyczny design tworzy harmonijną całość z ramą okna i wywołuje przyjemne wrażenia estetyczne.

Aranżacja przestrzeni okna balkonowego - żaluzje wewnętrzne drewnopodobne do drzwi

Drzwi balkonowe, ze względu na swoje niestandardowe wymiary i sposób otwierania, często stanowią problem przy wyborze odpowiedniej osłony okiennej. Co więcej, ze względu na to, że zajmują znaczną ilość miejsca, są jednym z głównych punktów naturalnego oświetlenia w domu. O ile w miesiącach zimowych możemy nie potrzebować ochrony przed promieniami słonecznymi, o tyle w letnie upały odpowiednie zaciemnienie może sprzyjać utrzymaniu komfortowej temperatury oraz pozwala na wygodne korzystanie z ekranów urządzeń elektrycznych, eliminując uciążliwe refleksy i odblaski. Rozwiązaniem wspomnianych problemów są żaluzje poziome drewnopodobne do drzwi, które można łatwo dopasować do swoich potrzeb i pozwolą kontrolować ilość światła przenikającego do wnętrz. Tego typu osłony okienne oferowane są również w wielu modelach przeznaczonych do nowoczesnych systemów otwierania drzwi balkonowych - wybierając żaluzje drewnopodobne do drzwi przesuwnych można zatem łatwo wykorzystać przestrzeń tarasu.

Żaluzje drewnopodobne do okien - gwarancja najwyższej jakości

Żaluzje drewnopodobne to inwestycja na lata, która zapewnia wyjątkową trwałość i doskonały wygląd produktu nawet w przypadku częstego i wymagającego użytkowania. Najwyższej jakości materiał sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Konstrukcja żaluzji została specjalnie zaprojektowana, aby ułatwić montaż, użytkowanie i konserwację. Niezawodne mechanizmy sterujące - zarówno ręczne, jak i automatyczne - są gwarancją prawidłowego funkcjonowania. Ponadto w żaluzjach poziomych drewnopodobnych widać naszą najwyższą dbałość o szczegóły, przejawiającą się w zachowaniu spójnych standardów estetycznych w wykonaniu elementów wyposażenia. Zarówno ramka maskująca górną i dolną szynę, jak i pokrętło wykonane są z drewna.

Produkty polecane