mm
cm
m
Darmowa dostawa na wszystko *oprócz żaluzji ponadwymiarowych
previous image
next image
Żaluzje aluminiowe 25mm

Żaluzje aluminiowe 25mm

[mt 25/19/25]
produkt dostępny
produkt niedostępny

Żaluzje aluminiowe 25 mm nadają się do mniejszych okien i każdego rodzaju pomieszczeń, w tym łazienek - lamele są cienkie i małe, co nadaje im lekki wygląd. Jest to przystępna cenowo kolekcja na miarę - może być również w pełni spersonalizowana w zależności od preferencji. W naszej ofercie znajduje się ponad 40 kolorów!

Sprawdź również nasze pozostałe żaluzjeżaluzje drewnianeżaluzje aluminioweżaluzje PCV (imitacja drewna)żaluzje bambusowe oraz żaluzje drewnopodobne!

02.07.2024 u Ciebie
Darmowa dostawa
mm
cm
m
500 x 1000 mm
154.48 zł brutto
154.48 zł

Dostępne Opcje:


Kolor

Kolory widziane na Twoim ekranie mogą się różnić od rzeczywistych kolorów żaluzji. Najpierw zamów próbki, jeśli liczy się dla Ciebie dokładny kolor żaluzji.

ghost white
+80%
white matt PRF
+50%
snow matt
mint cream matt
honey dew
honey dew matt
+80%
honey dew matt PRF **ograniczona dostępność do wyczerpania zapasów
corn silk
lemon chiffon
light yellow
stardust beige
lavender blush matt
stardust rosy brown *now lighter
(stardust rosy brown - now lighter)
medium violet red metallic **ograniczona dostępność do wyczerpania zapasów
darkred matt
orange
sienna matt
pale green **ograniczona dostępność do wyczerpania zapasów
dark seagreen matt
green **ograniczona dostępność do wyczerpania zapasów
dark green matt
medium blue matt
steelblue metallic
navy
silver matt
silver metallic
stardust silver
light gray matt
black
black matt
+80%
black matt PRF
+50%
carbon

antique white **wycofany
beige **wycofany
dark saddle brown **wycofany
pale golden rod matt **wycofany
gold **wycofany
golden rod **wycofany
bisque matt **wycofany
light salmon matt **wycofany
dark orange matt **wycofany
crimson **wycofany
sky blue **wycofany
dark turquoise **wycofany
stardust sky blue **wycofany
Powiększ podgląd
Powiększ podgląd

Podsumowanie

żaluzje Aluminiowe 25mm

Referencje


Przybliżona waga: 0.72 kg

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu:
58 mm (5.8%)

Przybliżony czas produkcji: 11 - 14 dni robocze + Wysyłka

Przybliżony czas produkcji: żaluzje aluminiowe 25mm: od 11 do 14 dni roboczych + Wysyłka

min/maks wymiar dla żaluzje aluminiowe 25mm to:

szerokość: minimum 300 mm -- maksimum 2200 … 2500 mm
długość: minimum 220 mm -- maksimum 2400 … 4000 mm

Maksymalna powierzchnia (sterowanie ręczne) = 5.5 m2

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu dla żaluzje aluminiowe 25mm:

1000 mm wysokości żaluzji oznacza 58 mm wysokości podniesionego pakietu żaluzje aluminiowe 25mm włączając rynnę górną - [ stanowi to 5.8 % wysokości całej żaluzji. ]
Należy w pakietach przyjąć tolerancję +\- 2cm. Jest to informacja dodatkowa i orientacyjna, nie stanowi części opisu produktu.

Instalacja żaluzji jest bardzo łatwa. Wszystkie uchwyty montażowe są wliczone w cenę.

PDF 25mm Zaluzje Aluminiowe z prowadzeniem bocznym - pobierz instrukcję w formacie Adobe Acrobat PDF
PDF 25mm Zaluzje Aluminiowe - pobierz instrukcję w formacie Adobe Acrobat PDF
mocowanie sufitowe, mocowanie uniwersalne
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
Dimensions
Dimensions

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu - - długość żaluzji
Prześwit -
C = mm    

B = mm    

Pierwszym krokiem, który należy wykonać przy zakupie żaluzji on-line jest dokonanie dokładnych pomiarów. Może to budzić w Tobie niepokój, jednak bez obaw – jest to bardzo łatwa czynność. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi instrukcjami. Do wykonania pomiarów potrzebne będą: metalowa miarka, drabina i notes do notowania wymiarów. Przy szerokich i wysokich oknach z pewnością przyda się pomoc drugiej osoby. Najpierw zdecyduj czy żaluzje mają mieścić się wewnątrz czy na zewnątrz wnęki okiennej.

Uwaga
Niezależnie od tego jaką opcję montażu żaluzji wybierzesz(wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej) żaluzje dostarczone przez Zaluzje online produkowane są wg podanych przez Ciebie wymiarów. Jeśli przy dokonywaniu pomiarów zostanie popełniony błąd i żaluzja okaże się za duża lub za mała – nie ma możliwości jej zwrotu. Jedynie w przypadku gdy żaluzja jest zbyt duża, możemy ją dla Ciebie skrócić (za dodatkową opłatą). Natomiast jeśli jest ona za wąska, musisz zamówić nową żaluzję.

Dlatego dokładność i precyzja dokonania pomiarów jest bardzo ważna.


MONTAŻ ŻALUZJI WEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Pomiar szerokości
Zacznij od zmierzenia szerokości (od lewej do prawej) w trzech miejscach jak na obrazku poniżej (góra, środek i dół). Najmniejszy z tych wymiarów to szerokość. Od tego wymiaru odejmij sugerowane 10 mm – umożliwi to płynną obsługę żaluzji i/lub wsporników montażowych *** (z każdej strony zamontowanej żaluzji uzyskasz niewielki odstęp 5 mm). Zamiast 10 mm możesz odliczyć 14-20 mm. Takie rozwiązanie jest praktyczne i daje większy zapas wolnej przestrzeni (7-10 mm z każdej strony), a szerokie żaluzje drewniane lub aluminiowe wyglądają zdecydowanie lepiej. Uwaga praktyczna: szerokość jest pierwszym wymiarem jaki mierzymy w pomiarach żaluzji lub rolet.

Pomiar wysokości
Zmierz dokładną wysokość (od góry do dołu) od górnej krawędzi wnęki do parapetu w trzech miejscach. Największy z trzech pomiarów to wysokość. Uwaga praktyczna: wysokość zawsze mierzymy jako drugi wymiar w pomiarze żaluzji lub rolet. *** nie dotyczy żaluzji pionowych – patrz góra strony produktu

Ważne
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów. Upewnij się, że wnęka okienna jest wystarczająco głęboka, aby można było zamontować w niej zamawianą żaluzję. *** ponieważ tkanina jest zawsze węższa niż roleta, nie ma potrzeby dokonywania podobnego odliczenia dla rolet; wystarczy odjąć 2-4 mm od szerokości wnęki, aby upewnić się, że roleta dobrze do niej pasuje.


MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Szerokość żaluzji
Zmierz dokładną szerokość (od lewej do prawej) ramy okna lub podaj inną szerokość żaluzji lub rolety jaką chciałbyś uzyskać. Upewnij się, że mierzysz wystarczająco szeroko, aby zakryć całe okno i uniemożliwić prześwit światła. Przykład: Jeśli otwór okna wynosi 1250 mm, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji o szerokości 1350 mm. Zapewni to dodatkowe 50 mm z każdej strony okna, dzięki temu zmniejszy się prześwit światła. Uwaga praktyczna: szerokość zawsze mierzymy jako pierwszą.

Wysokość żaluzji
Zmierz wysokość, na której ma znajdować się żaluzja lub roleta, mierząc od góry do dołu. Podczas pomiaru wysokości należy wziąć pod uwagę wymaganą przestrzeń dla wspornika montażowego, (wymagana jest płaska powierzchnia o wysokości co najmniej 70 mm). Zapobiegnie to również prześwitowi światła u góry. Zalecamy dodanie do tej liczby minimum 50-70 mm do dołu żaluzji, aby uniemożliwić prześwit światła i całkowicie zakryć okno. Wysokość żaluzji zależy od Ciebie, jednak należy wziąć pod uwagę grzejniki lub inne wykończenia okna, które mogą kolidować z montażem. W takim przypadku należy zmierzyć wysokość nad takim wykończeniem lub grzejnikiem.

Ważne!
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów.

Wydrukuj tabelę pomiarów dla Twoich żaluzji Drukuj

mocowanie sufitowe, mocowanie uniwersalne
Dimensions
Dimensions

Mocowania Bezinwazyjne
Dimensions
Dimensions

Może cię zainteresuje