mm
cm
m
Darmowa dostawa na wszystko *oprócz żaluzji ponadwymiarowych

Zaciemniające rolety rzymskie

[fb/rm/bo]
produkt dostępny
produkt niedostępny

Zaciemniające rolety rzymskie to doskonałe osłony okienne zapewniające ochronę przed światłem słonecznym i prywatność. Wykonane z wysokiej jakości tkanin, nadają wnętrzom przytulności i elegancji. Oferujemy 25 różnych tkanin i kolorów, w tym czarny, biały i antracytowy.

Nasze zaciemniające rolety rzymskie są wykonywane w pełni na miarę i można dodać różne opcje do produktu. Istnieje wiele opcji, takich jak dodanie podszewki w wielu kolorach, wybór rodzaju kieszeni na pręty, modelu rolety rzymskiej, miejsca sterowania, systemu, a nawet koloru szyn! Możliwość pełnego dostosowania rolety do indywidualnych potrzeb, tak aby dokładnie pasowała do Twojego wnętrza.

09.10.2023 u Ciebie
Darmowa dostawa
mm
cm
m
500 x 1000 mm
376.61 zł brutto
376.61 zł
Ekstra -20% na wybrane kolory z kodem rabatowym SALE20

Podgląd koloru
Przykładowe okno
(1000 x 1300mm)

Loading...
Podgląd konfiguracji tasiemek

Dostępne Opcje:


Kolor

Kolory widziane na Twoim ekranie mogą się różnić od rzeczywistych kolorów żaluzji. Najpierw zamów próbki, jeśli liczy się dla Ciebie dokładny kolor żaluzji.

-20%
Ekstra -20% na wybrane kolory z kodem rabatowym SALE20. Wartość kuponu będzie widoczna w podsumowaniu zamówienia

foggia

foggia arctic white
foggia pearl white
foggia beige
foggia taupe
foggia linen
foggia cloud
foggia rhino
foggia pastel orange
-20%
foggia orient red
-20%
foggia spring green
foggia pastel blue
foggia grey
foggia dark grey
foggia antracite
foggia black

blackout-m1

+15%
blackout M1 off white_FR
+15%
blackout M1 natural_FR
+15%
blackout M1 beige_FR
+15%
blackout M1 sand_FR
+15%
blackout M1 taupe_FR
+15%
blackout M1 brown_FR
-20%
+15%
blackout M1 dark blue_FR
-20%
+15%
blackout M1 grey_FR
+15%
blackout M1 antracite_FR
+15%
blackout M1 black_FR
Podgląd koloru
Przykładowe okno (1000 x 1300mm)
Loading...

Podsumowanie

Zaciemniające Rolety Rzymskie

500 mm
1000 mm
Loading...

Referencje


Przybliżona waga: 0.82 kg

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu:
207 mm (20.7%)

Przybliżony czas produkcji: 8 - 10 dni robocze + Wysyłka

Przybliżony czas produkcji: zaciemniające rolety rzymskie: od 8 do 10 dni roboczych + Wysyłka

min/maks wymiar dla zaciemniające rolety rzymskie to:

szerokość: minimum 400 mm -- maksimum 4000 mm
długość: minimum 400 mm -- maksimum 4000 mm

Maksymalna powierzchnia (sterowanie ręczne) = 16 m2

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu dla zaciemniające rolety rzymskie:

1000 mm wysokości żaluzji oznacza 207 mm wysokości podniesionego pakietu zaciemniające rolety rzymskie włączając rynnę górną - [ stanowi to 20.7 % wysokości całej żaluzji. ]

Model:
Fiszbiny:
Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu - - długość żaluzji
Prześwit -
C = mm    

B = mm    

Pierwszym krokiem, który należy wykonać przy zakupie żaluzji on-line jest dokonanie dokładnych pomiarów. Może to budzić w Tobie niepokój, jednak bez obaw – jest to bardzo łatwa czynność. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi instrukcjami. Do wykonania pomiarów potrzebne będą: metalowa miarka, drabina i notes do notowania wymiarów. Przy szerokich i wysokich oknach z pewnością przyda się pomoc drugiej osoby. Najpierw zdecyduj czy żaluzje mają mieścić się wewnątrz czy na zewnątrz wnęki okiennej.

Uwaga
Niezależnie od tego jaką opcję montażu żaluzji wybierzesz(wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej) żaluzje dostarczone przez Zaluzje online produkowane są wg podanych przez Ciebie wymiarów. Jeśli przy dokonywaniu pomiarów zostanie popełniony błąd i żaluzja okaże się za duża lub za mała – nie ma możliwości jej zwrotu. Jedynie w przypadku gdy żaluzja jest zbyt duża, możemy ją dla Ciebie skrócić (za dodatkową opłatą). Natomiast jeśli jest ona za wąska, musisz zamówić nową żaluzję.

Dlatego dokładność i precyzja dokonania pomiarów jest bardzo ważna.


MONTAŻ ŻALUZJI WEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Pomiar szerokości
Zacznij od zmierzenia szerokości (od lewej do prawej) w trzech miejscach jak na obrazku poniżej (góra, środek i dół). Najmniejszy z tych wymiarów to szerokość. Od tego wymiaru odejmij sugerowane 10 mm – umożliwi to płynną obsługę żaluzji i/lub wsporników montażowych *** (z każdej strony zamontowanej żaluzji uzyskasz niewielki odstęp 5 mm). Zamiast 10 mm możesz odliczyć 14-20 mm. Takie rozwiązanie jest praktyczne i daje większy zapas wolnej przestrzeni (7-10 mm z każdej strony), a szerokie żaluzje drewniane lub aluminiowe wyglądają zdecydowanie lepiej. Uwaga praktyczna: szerokość jest pierwszym wymiarem jaki mierzymy w pomiarach żaluzji lub rolet.

Pomiar wysokości
Zmierz dokładną wysokość (od góry do dołu) od górnej krawędzi wnęki do parapetu w trzech miejscach. Największy z trzech pomiarów to wysokość. Uwaga praktyczna: wysokość zawsze mierzymy jako drugi wymiar w pomiarze żaluzji lub rolet. *** nie dotyczy żaluzji pionowych – patrz góra strony produktu

Ważne
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów. Upewnij się, że wnęka okienna jest wystarczająco głęboka, aby można było zamontować w niej zamawianą żaluzję. *** ponieważ tkanina jest zawsze węższa niż roleta, nie ma potrzeby dokonywania podobnego odliczenia dla rolet; wystarczy odjąć 2-4 mm od szerokości wnęki, aby upewnić się, że roleta dobrze do niej pasuje.


MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Szerokość żaluzji
Zmierz dokładną szerokość (od lewej do prawej) ramy okna lub podaj inną szerokość żaluzji lub rolety jaką chciałbyś uzyskać. Upewnij się, że mierzysz wystarczająco szeroko, aby zakryć całe okno i uniemożliwić prześwit światła. Przykład: Jeśli otwór okna wynosi 1250 mm, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji o szerokości 1350 mm. Zapewni to dodatkowe 50 mm z każdej strony okna, dzięki temu zmniejszy się prześwit światła. Uwaga praktyczna: szerokość zawsze mierzymy jako pierwszą.

Wysokość żaluzji
Zmierz wysokość, na której ma znajdować się żaluzja lub roleta, mierząc od góry do dołu. Podczas pomiaru wysokości należy wziąć pod uwagę wymaganą przestrzeń dla wspornika montażowego, (wymagana jest płaska powierzchnia o wysokości co najmniej 70 mm). Zapobiegnie to również prześwitowi światła u góry. Zalecamy dodanie do tej liczby minimum 50-70 mm do dołu żaluzji, aby uniemożliwić prześwit światła i całkowicie zakryć okno. Wysokość żaluzji zależy od Ciebie, jednak należy wziąć pod uwagę grzejniki lub inne wykończenia okna, które mogą kolidować z montażem. W takim przypadku należy zmierzyć wysokość nad takim wykończeniem lub grzejnikiem.

Ważne!
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów.

Wydrukuj tabelę pomiarów dla Twoich żaluzji Drukuj
System: standard
Dimensions
Dimensions

System: XL
Dimensions
Dimensions

Może cię zainteresuje