Okenní závěsy pro rok 2023

Stylowe i ponadczasowe wnętrze jest tym, czego wszyscy szukamy. Dlatego musimy wybrać odpowiednie meble, dywany i inne elementy wyposażenia, aby nasz dom był nowoczesny, skandynawski, industrialny lub w innym stylu. Nowoczesny dom zgodny z aktualnymi trendami i wskazówkami jest popularny na wielu rynkach.  Pytanie brzmi: co będzie popularne w 2023 roku, jeśli chodzi o osłony okienne? Naturalne materiały, takie jak drewno lub bambus, ponadczasowy kolor i ciepło projektu - to jest to, czego ludzie szukają w roletach okiennych.

  • Każdy chce mieszkać w stylowych wnętrzach, które mają ponadczasowy design. Osłony okienne są jego częścią - i stanowią ważny element wnętrz. Aktualne trendy roku to naturalne i zrównoważone materiały, więc przyjrzyjmy się ciekawym opcjom na osłony okienne!
  • Żaluzje są idealnym produktem do każdego rodzaju wnętrza. Wybierz je jako wysokiej jakości i modne dekoracje okienne, które wytrzymają upływ czasu i różne style.
  • Żaluzje poziome to produkty tworzone na zamówienie, zgodnie z Twoimi wymaganiami. Są one popularne w 2023 roku, ponieważ każdy chce mieć w swoim domu wyjątkowe produkty - w tym osłony okienne.

  1. Trend 1: Czerń powraca!
  2. Trend 2: Żaluzje weneckie czy zasłony? Jaką dekorację okna wybrać?
  3. Trend 3: Bądź eko! Wybierz zrównoważone tkaniny
  4. Trend 4 - bądź sobą! Udekoruj swój dom po swojemu
  5. FAQ

Trend 1: Czerń powraca!

Czarne elementy wnętrza są obecnie popularne - pasują do każdego typu aranżacji. Żaluzje w czarnym kolorze będą idealne do wielu wnętrz np. nowoczesnych domów. Dodaj białe lub bardziej odważne czerwone akcenty, aby stworzyć przestrzeń jak prawdziwy projektant wnętrz! Zestaw je z naturalnymi drewnianymi meblami i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem.  Wybierając czarne żaluzje okienne nie można się pomylić - sprawdzą się w każdym wnętrzu. Nic dziwnego, że jest to nasz najpopularniejszy kolor i ludzie go uwielbiają!

Trend 2: Żaluzje poziome czy zasłony? Jaką dekorację okna wybrać?

Zarówno żaluzje i zasłony są dobrym wyborem dla nowoczesnej dekoracji okna, ale trzeba sprawdzić ich zalety i wady. Żaluzje poziome zapewnią prywatność i kontrolę nad ilością naturalnego światła w pomieszczeniu. Wybierz żaluzje wykonane z naturalnego drewna, bambusa lub PCV i aluminium. Doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, kolorów, szerokości lameli, kolekcji i dodatkowych funkcji możesz stworzyć dekorację okienną na miarę. Kupisz żaluzje pod wymiar do standardowych i niestandardowych wymiarów okna, takich jak 210 cm, 240 cm, 300 cm i więcej. Możesz nawet skonfigurować żaluzje drewniane o szerokości nawet 360 cm dla wybranych kolorów - szczególnie tych najpopularniejszych jak biały i czarny!

Zasłony są jedną z innych możliwości jako osłony okienne. Ich design może nadać wnętrzu luksusowy akcent. Jedną z ich wad jest gorsza kontrola światła słonecznego niż w przypadku żaluzji. Żaluzje, dzięki temu, że są zbudowane z listewek, pozwalają wpuścić do domu lub pokoju tylko odrobinę naturalnego światła. Zasłony będą również złym rozwiązaniem dla środowisk wilgotnych i mokrych. W takich miejscach doskonale sprawdzą się żaluzje o podwyższonej odporności na wodę i wilgoć.

Zasłony okienne na rok 2023

Trend 3: Bądź eko! Wybierz zrównoważone tkaniny

Zrównoważony rozwój i ekologia - wszyscy tego chcemy, zwłaszcza w czasach, gdy mamy wiele wyzwań związanych z ochroną środowiska. Podobnie jest to ważne przy wyborze dekoracji okiennych. Dlatego warto sprawdzić długoterminowe i ekologiczne rozwiązania w zakresie osłon okiennych. Wybierz żaluzje bambusowe, które idealnie pasują do każdego wnętrza. Dzięki temu, że są produkowane z szybko rosnących drzew bambusowych, będą idealnym ekologicznym wyborem. Dzięki naturalnym lamelom idealnie wpasują się w każde wnętrze.  Są również trwałe, co czyni je doskonałym rozwiązaniem ekologicznym i zrównoważonym.

Trend 4 - bądź sobą! Udekoruj swój dom po swojemu

Stwórz idealne wnętrze dla swojego nastroju, aby czuć się komfortowo we własnym domu. Ciesz się wysokiej klasy i ponadczasowym doświadczeniem z wybranych kolorów, mebli i innych akcentów. Możesz wybrać jeden styl wnętrza lub wymieszać je, aby stworzyć własną przestrzeń. Coraz bardziej trendy częścią każdego domu są osłony okienne. Sprawdź żaluzje poziome na miarę. Wykonane na zamówienie produkty o szerokiej gamie kolorów, rozmiarów, kolekcji (drewniane, bambusowe, PCV , aluminiowe) będą doskonałym rozwiązaniem! Spersonalizuj je również o dodatkowe funkcje, takie jak taśmy materiałowe czy sposób montażu dopasowany do Twoich potrzeb! Dzięki wielu możliwościom personalizacji możesz cieszyć się piękną i ponadczasową dekoracją okienną w swoim wnętrzu!