mm
cm
m
Darmowa dostawa na wszystko *oprócz żaluzji ponadwymiarowych

Żaluzje faux wood 35mm

[Pv 1576/35]
produkt dostępny
produkt niedostępny

Produkowane na miarę żaluzje Faux wood 35 mm są wykonane z lamel PVC i są doskonałym rozwiązaniem do kuchni i łazienek. Są trwałe i odporne na wilgoć. Listwy 35 mm sprawiają, że jest to świetny wybór dla przeciętnych i mniejszych okien.

Oferujemy 13 kolorów oraz możliwość dodania taśm materiałowych. Do wyboru są dwa rodzaje taśm tkaninowych: 10 mm (15 kolorów) i 25 mm (25 kolorów). Ponieważ jest to produkt wykonywany w pełni na miarę, można również wybrać umiejscowienie linki uchylającej i podnoszącej, rodzaj maskownicy, prowadzenie boczne, mocowanie dolnej szyny oraz cokół. Ponadto można wybrać różne rodzaje uchwytów montażowych, w tym ich kolor. Dzięki naszym opcjom personalizacji możesz zaprojektować idealne żaluzje do swojego wnętrza!

Sprawdź również nasze pozostałe produkty: żaluzje drewnianeżaluzje aluminioweżaluzje PCV (imitacja drewna)żaluzje bambusowe oraz żaluzje drewnopodobne!

05.03.2024 u Ciebie
Darmowa dostawa
mm
cm
m
500 x 1000 mm
202.19 zł brutto
202.19 zł

Podgląd koloru
Przykładowe okno
(1000 x 1300mm)

Loading...
Podgląd konfiguracji tasiemek

Dostępne Opcje:


Kolor

Kolory widziane na Twoim ekranie mogą się różnić od rzeczywistych kolorów żaluzji. Najpierw zamów próbki, jeśli liczy się dla Ciebie dokładny kolor żaluzji.

white
white smooth
pearl white
pearl white smooth
oyster white
oyster white smooth
black **ograniczona dostępność do połowy 05.2024

natural
cherry
redwood
mahogany

+5%
light grey smooth **wycofany
-10%
light grey smooth grade B **wycofany
+5%
dark grey smooth **wycofany
-10%
dark grey smooth grade B **wycofany
+20%
wenge smooth **wycofany
+5%
wenge smooth grade B **wycofany
Powiększ podgląd
Powiększ podgląd
Podgląd koloru
Przykładowe okno (1000 x 1300mm)
Loading...

Podsumowanie

żaluzje Faux Wood 35mm

500 mm
1000 mm
Loading...

Referencje


Przybliżona waga: 2.15 kg

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu:
163 mm (16.3%)

Przybliżony czas produkcji: 5 - 6 dni robocze + Wysyłka

Przybliżony czas produkcji: żaluzje faux wood 35mm: od 5 do 6 dni roboczych + Wysyłka

min/maks wymiar dla żaluzje faux wood 35mm to:

szerokość: minimum 270 mm -- maksimum 2720 mm
długość: minimum 400 mm -- maksimum 4000 mm

Maksymalna powierzchnia (sterowanie ręczne) = 6 m2

Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu dla żaluzje faux wood 35mm:

1000 mm wysokości żaluzji oznacza 163 mm wysokości podniesionego pakietu żaluzje faux wood 35mm włączając rynnę górną - [ stanowi to 16.3 % wysokości całej żaluzji. ]

Kolor Tasiemki:
Przybliżona wysokość pakietu po podniesieniu - - długość żaluzji
Prześwit -
C = mm    

B = mm    

Pierwszym krokiem, który należy wykonać przy zakupie żaluzji on-line jest dokonanie dokładnych pomiarów. Może to budzić w Tobie niepokój, jednak bez obaw – jest to bardzo łatwa czynność. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi instrukcjami. Do wykonania pomiarów potrzebne będą: metalowa miarka, drabina i notes do notowania wymiarów. Przy szerokich i wysokich oknach z pewnością przyda się pomoc drugiej osoby. Najpierw zdecyduj czy żaluzje mają mieścić się wewnątrz czy na zewnątrz wnęki okiennej.

Uwaga
Niezależnie od tego jaką opcję montażu żaluzji wybierzesz(wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej) żaluzje dostarczone przez Zaluzje online produkowane są wg podanych przez Ciebie wymiarów. Jeśli przy dokonywaniu pomiarów zostanie popełniony błąd i żaluzja okaże się za duża lub za mała – nie ma możliwości jej zwrotu. Jedynie w przypadku gdy żaluzja jest zbyt duża, możemy ją dla Ciebie skrócić (za dodatkową opłatą). Natomiast jeśli jest ona za wąska, musisz zamówić nową żaluzję.

Dlatego dokładność i precyzja dokonania pomiarów jest bardzo ważna.


MONTAŻ ŻALUZJI WEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Pomiar szerokości
Zacznij od zmierzenia szerokości (od lewej do prawej) w trzech miejscach jak na obrazku poniżej (góra, środek i dół). Najmniejszy z tych wymiarów to szerokość. Od tego wymiaru odejmij sugerowane 10 mm – umożliwi to płynną obsługę żaluzji i/lub wsporników montażowych *** (z każdej strony zamontowanej żaluzji uzyskasz niewielki odstęp 5 mm). Zamiast 10 mm możesz odliczyć 14-20 mm. Takie rozwiązanie jest praktyczne i daje większy zapas wolnej przestrzeni (7-10 mm z każdej strony), a szerokie żaluzje drewniane lub aluminiowe wyglądają zdecydowanie lepiej. Uwaga praktyczna: szerokość jest pierwszym wymiarem jaki mierzymy w pomiarach żaluzji lub rolet.

Pomiar wysokości
Zmierz dokładną wysokość (od góry do dołu) od górnej krawędzi wnęki do parapetu w trzech miejscach. Największy z trzech pomiarów to wysokość. Uwaga praktyczna: wysokość zawsze mierzymy jako drugi wymiar w pomiarze żaluzji lub rolet. *** nie dotyczy żaluzji pionowych – patrz góra strony produktu

Ważne
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów. Upewnij się, że wnęka okienna jest wystarczająco głęboka, aby można było zamontować w niej zamawianą żaluzję. *** ponieważ tkanina jest zawsze węższa niż roleta, nie ma potrzeby dokonywania podobnego odliczenia dla rolet; wystarczy odjąć 2-4 mm od szerokości wnęki, aby upewnić się, że roleta dobrze do niej pasuje.


MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ WNĘKI OKIENNEJ

Szerokość żaluzji
Zmierz dokładną szerokość (od lewej do prawej) ramy okna lub podaj inną szerokość żaluzji lub rolety jaką chciałbyś uzyskać. Upewnij się, że mierzysz wystarczająco szeroko, aby zakryć całe okno i uniemożliwić prześwit światła. Przykład: Jeśli otwór okna wynosi 1250 mm, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji o szerokości 1350 mm. Zapewni to dodatkowe 50 mm z każdej strony okna, dzięki temu zmniejszy się prześwit światła. Uwaga praktyczna: szerokość zawsze mierzymy jako pierwszą.

Wysokość żaluzji
Zmierz wysokość, na której ma znajdować się żaluzja lub roleta, mierząc od góry do dołu. Podczas pomiaru wysokości należy wziąć pod uwagę wymaganą przestrzeń dla wspornika montażowego, (wymagana jest płaska powierzchnia o wysokości co najmniej 70 mm). Zapobiegnie to również prześwitowi światła u góry. Zalecamy dodanie do tej liczby minimum 50-70 mm do dołu żaluzji, aby uniemożliwić prześwit światła i całkowicie zakryć okno. Wysokość żaluzji zależy od Ciebie, jednak należy wziąć pod uwagę grzejniki lub inne wykończenia okna, które mogą kolidować z montażem. W takim przypadku należy zmierzyć wysokość nad takim wykończeniem lub grzejnikiem.

Ważne!
Nie skracamy automatycznie podanych przez Ciebie wymiarów żaluzji, musisz zrobić to sam. Żaluzje produkowane są wg Twoich wymiarów.

Wydrukuj tabelę pomiarów dla Twoich żaluzji Drukuj
Dimensions
Dimensions
Dimensions
Dimensions
Dimensions
Dimensions

Może cię zainteresuje