Żaluzje poziome do biura

Domowe biuro, open space, a może praca w biurowcu? Każdy potrzebuje własnej przestrzeni do pracy, która zapewni spokojną atmosferę i pozwoli skupić się na pracy. Dzięki temu będzie można skupić się na swoich zadaniach znacznie szybciej niż zwykle. We wszystkich biurach bardzo ważne jest światło słoneczne - ale ważna jest też możliwość jego kontrolowania. Dzięki temu środowisko pracy staje się bardziej komfortowe. Jeśli szukasz ponadczasowego i odpowiedniego rozwiązania do swojego domowego biura lub innego miejsca pracy powinieneś rozważyć zakup żaluzji. Pomogą one w kontrolowaniu ilości światła wpadającego do miejsca pracy i zapewnią prywatność podczas pracy.

 1. Żaluzje poziome - rodzaje i opisy
 2. Żaluzje do biura pod wymiar
 3. Rozmiary żaluzji
 4. Zalety żaluzji w biurze
 5. Żaluzje do nowoczesnego biura - porady, trendy i inspiracje
 6. Inne osłony okienne dla biura
 7. FAQ
 • Koncentracja i produktywność - to musi oznaczać pracę w biurze - nieważne, czy jest to biuro domowe czy gabinet - te dwie rzeczy są niezbędne
 • W coraz większej ilości biur pojawiają się duże okna, które wnoszą do nich dużo światła słonecznego
 • Jeśli chcesz zapewnić prywatność i odpowiednią ilość światła słonecznego w biurze, musisz zwrócić uwagę na osłony okienne, które pomogą stworzyć spokojną i ciepłą atmosferę.
 • Sprawdź żaluzje z naturalnego drewna i bambusa lub sztuczne z aluminium, które są gwarantem kontroli światła słonecznego i prywatności podczas pracy.

Żaluzje drewniane do nowoczesnego biura

Jeśli mówimy o rozwiązaniach dotyczących żaluzji biurowych, musimy zacząć od żaluzji poziomych. Popularne, naturalne i trwałe wykonanie dla okien w miejscu pracy? Wybierz żaluzje drewniane, wykonane z prawdziwego drewna.

Dzięki ich stylowemu wyglądowi zyskujesz nie tylko osłonę okienną, ale także jego dekorację. Ich system kontroli światła słonecznego pomaga kontrolować ilość światła i zachować prywatność w Twoim biurze.

Nasza bogata kolekcja pozwala na wybór spośród różnych szerokości lameli (35mm, 50mm, 65mm) oraz opcji personalizacji. Sprawdź również specjalne kolekcje żaluzji drewnianych takie jak np. Abachi wykonane z afrykańskiego drewna abachi. Są one dobre przy bardzo dużej ekspozycji na słońce. Posiadamy również inne kolekcje takie jak Rustica, klasyczne Retro, unikatowe Vintage, przypominające fakturę prawdziwego drewna Select oraz luksusowe Gloss z błyszczącymi lamelami.

Szukasz wyjątkowych i ponadczasowych osłon okiennych do biura? Wybierz żaluzje drewniane z naturalnego drewna!

Żaluzje aluminiowe do nowoczesnego biura

Trwałość to podstawa w przypadku twoich żaluzji? Wybierz aluminiowe żaluzje poziome, które zapewniają długotrwałą pracę i trwałość. Będą pasować do wielu okien i wnętrz dzięki różnym opcjom personalizacji, takim jak szerokość lameli czy liczne kolory.

Do konfiguracji żaluzji biurowych na miarę możesz wybrać kolekcję Premium Elegance lub klasyczną kolekcję Retro. Pamiętaj, że nie dadzą one tak dużego efektu stylistycznego jak żaluzje wykonane z naturalnych materiałów.

Żaluzje bambusowe do nowoczesnego biura

Czas na bestsellerowe, naturalne, stylowe i trwałe żaluzje bambusowe. Pasują do każdego okna i będą świetnym dodatkiem do Twoich wnętrz. Żaluzje bambusowe mogą być stosowane nawet w dużych i szerokich oknach, ponieważ można je produkować do 300 cm szerokości.

Jak każda żaluzja, może być dostosowana do potrzeb klienta na wiele sposobów, począwszy od szerokości lameli (35mm, 50mm, 65mm), różnych kolorów (biały, czarny, jasny dąb i wiele innych), taśm materiałowych i wielu innych dodatkowych opcji. Kontrola światła słonecznego i zapewnienie prywatności to tylko jedne z zalet jakie prezentują żaluzje bambusowe. Lamele żaluzji bambusowych są cienkie i mają matowe wykończenie. Sprawdzą się również nawet w wilgotnym i mokrym środowisku.

Sprawdź również klasyczną kolekcję Retro, aby wybrać najlepsze żaluzje pod wymiar! Żaluzje bambusowe to wyjątkowe, naturalne rozwiązanie dla okien biurowych.

Żaluzje drewnopodobne PCV do nowoczesnego biura

Żaluzje drewnopodobne PCV mają lamele wykonane z PCV. Są trwałe i sprawdzają się w wilgotnym środowisku. Dzięki wielu opcjom personalizacji będą odpowiednie do każdego okna w Twoim biurze. Żaluzje drewnopodobne PCV mają naturalny wygląd, ale nie dają tak wyjątkowego efektu jak żaluzje drewniane czy bambusowe.

Żaluzje drewnopodobne do nowoczesnego biura

Kolejna mieszanka trwałości i wyglądu drewna. Żaluzje drewnopodobne wykonane z aluminium imitujące drewniany styl będą długoletnią i trwałą osłoną okienną. Jest to tańsze rozwiązanie, ale nie da tyle ciepła i światła dziennego co żaluzje drewniane czy bambusowe.

Żaluzje na zamówienie - doskonały wybór dla Twojego biura

Żaluzje pod wymiar to idealne rozwiązanie do każdego biura. Open space, home office czy gabinet dyrektora będzie miejscem, w którym dzięki odpowiedniej ilości światła dziennego będziesz czuć się komfortowo. Wybór naturalnych materiałów takich jak drewno czy bambus nada pomieszczeniu dodatkowego ciepła. Dzięki nim ochronisz swoją przestrzeń przed przegrzaniem.

Żaluzje poziome to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla powierzchni biurowych. Dzięki wybraniu żaluzji pod wymiar można stworzyć idealny produkt, który będzie również doskonałym uzupełnieniem wnętrza i sprawi, że przestrzeń stanie się bardziej komfortowa i ekskluzywna.

Żaluzje poziome do biura

Popularne rozmiary żaluzji

Chcesz kupić żaluzje, ale nie wiesz gdzie i jak? Sprawdź ofertę ŻaluzjeOnline z licznymi kolekcjami. Możesz wybrać wysokość i szerokość, aby idealnie dopasować je do swojego okna. Niektóre z popularnych szerokości to 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm i 120 cm.  Ponadto wybierasz jeden z rozmiarów szerokości listew (35mm, 50mm, 65mm i inne)

Nie martw się, jeśli potrzebujesz żaluzji do większych okien! ŻaluzjeOnline to miejsce, w którym możesz wybrać żaluzje drewniane nawet w szerokości 360 cm dla takich kolorów jak biały, czarny i inne. Żaluzje bambusowe również mogą być produkowane do 300 cm szerokości dla wybranych kolorów. Nie zwlekaj, przyjdź i sprawdź ofertę ŻaluzjeOnline!

Zalety posiadania żaluzji w biurze

 • Kontrola prywatności podczas pracy
 • Ciepło i wzrost wydajności dzięki kontroli światła słonecznego
 • Stylowy element wystroju wnętrza
 • Naturalny i ekskluzywny wygląd

Nowoczesne biuro - trendy i inspiracje

Każdy chce mieć w swoim biurze nowoczesne i niepowtarzalne wnętrze, ale jak to osiągnąć? Jeśli szukasz porad lub wskazówek, sprawdź nasze inspiracje dla Twojego miejsca pracy. Nie ważne czy pracujesz w domu czy w biurze, wiele rzeczy może sprawić, że wpłyniesz na swoje samopoczucie, koncentrację i produktywność.

Trendy z 2022 roku idą w całości w stronę natury w Twoich wnętrzach. Meble, rośliny i naturalne materiały są ich częścią. Ale jak wprowadzić je do swojego biura?  Sprawdź kilka naszych inspiracji, które pomogą Ci wybrać swoje ulubione wnętrze. Jeśli szukasz naturalnych produktów w swoim biurze wybierz nasze naturalne drewniane lub bambusowe żaluzje z różnymi rozmiarami i opcjami dostosowania.

Żaluzje poziome do biura

Inne osłony okienne dla biura

Szukasz innych rozwiązań dla żaluzji biurowych? Sprawdźmy inne osłony okienne, które również mogą być wykorzystane w miejscu pracy, wszystkie dostępne są w naszym sklepie. Dzięki recenzjom być może będziesz bliżej podjęcia ostatecznej decyzji o żaluzjach do biura.

Rolety do nowoczesnego biura

Rolety są budżetową opcją dla rolet biurowych. Łatwy system otwierania/zamykania sprawia, że są to popularne osłony okienne. Również niska cena sprawia, że są one częstym wyborem dla wielu wnętrz. Niestety nie mają one listew, więc nie będziesz miał tak wielu opcji kontroli światła słonecznego jak w przypadku żaluzji poziomych.

Rolety rzymskie do nowoczesnego biura

Jeśli szukasz stylowej osłony okiennej sprawdź rolety rzymskie. Wiele kolorów i wzorów sprawia, że są one kolejnym rozwiązaniem biura. Ich główną wadą będzie to samo co w przypadku rolet, brak możliwości kontroli światła słonecznego dzięki systemowi otwórz/zamknij.

Żaluzje pionowe do nowoczesnego biura

Zastanawiasz się nad żaluzjami do biura? Sprawdź żaluzje pionowe, które są nowoczesną i ponadczasową osłoną okienną do wnętrz pracowniczych. Przed wyborem pamiętaj, że nie są one zbyt trwałe i nie zmieszczą się w mniejszych oknach.

Żaluzje plisowane do nowoczesnego biura

Atrakcyjne i stylowe rozwiązanie dla żaluzji w Twoim biurze? Sprawdź żaluzje plisowane, które są nietypowe i dlatego są wybierane do wielu wnętrz. Ich główną wadą będzie wyższa cena i trudne czyszczenie.